| zeratw a întrebat:

Ce parere aveti de acest player http://www.be-loud.ro/produse/CD-Playere-MP3/ALPINE/UTE- 80B/? Poti sa ii regelzi bass-ul, are toate optiunile la bass.Mie unul imi place mult si e si foarte bun.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Alpine face playere bune, nu prea se 'joaca'. Daca tie iti place, doar asta conteaza.
Eu am fost multumit si de un Sal VB2000, pocnitoare ieftina ce bubuia ok cu subwoofer, citea stick-urile si cardurile mult mai repede decat actualul player pe care il am, un Kenwood CD/USB.