| raducristian1 a întrebat:

Ce parere aveti de BMW 730d 2001 automat? Stie cineva cum este intretinerea si un pret orientativ al asigurarii/impozitului? Sau Audi A8 quattro 2.5 prima generatie. Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand iti iei o masina premium cu.motor de 3l se presupune ca ti o si permiti si iti asumi si impozitul de peste 3000lei si consumul si intretinerea

| Daniel9988 a răspuns:

Nu stiu de ce vrei sa iei harburi antice cu,, geamuri din lemn''...Ia si tu o marca mai decenta, dar sa fie mai actuala...

| raducristian1 explică (pentru Daniel9988):

Pai. sunt dragute

| Daniel9988 a răspuns (pentru raducristian1):

Da,sunt dragute.Dar in vitrinele muzeurilor...