| slayer09 a întrebat:

Ce parere aveti de Renault Laguna II 1.9 DCI, 40 000 km, full option, an fabricatie 2006, la 6500 euro? E fiabila, buna, merita?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cred ca se merita, dar propietarul masinii de ce o vinde? La 40000km se pare e totul ok. Parerea mea este sa nu te grabesti si sa testezi piata de masini, pentru ca preturile au scazut vertiginos.

| alexandru04 a răspuns:

Mult oricum.iti recomand un Volskwagen Golf care este peste la toate capitolele in banii astia (6500 Euro)

| LaTulipeNoire a răspuns:

E super ok masina, ador Lagunele la nebunie mai ales acest model cu faruri cu interior negru. Daca are navigatie, piele, pilot automat, rotita pentru navigatie e foarte ok! Motoarele sunt fiabile, frana de mana este hidraulica ca la bmw (apesi pe un buton si frana de mana s-a tras) are bluetooth si multe altele.Masina de familie super buna! Nu vorbesc din auzite

| slayer09 explică:

Unchiul meu a intrat in vorba cu un necunoscut, si s-a uitat la masina lui si a intrebat daca e noua, el a zis ca nu e noua si ca o are de 4 ani... iar unchiul i'a spus ca ar vrea sa cumpere o masina. Au stat ei ce au stat de vorba iar persoana cu masina a zis ca s-ar putea sa o vanda el, posibil sa isi ia alta noua, sau eu stiu...

| chakas a răspuns:

Pe criza asta mult