| JaguarSType a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta masina? http://www.tocmai.ro/audi-tt-2001-16835721.html mie imi place la nebunie pentru ca arata super si imi plac performantele motorului deoarece sunt un tip tanar si plin de adrenalina, imi place viteza si puterea si chiar imi place masina la aspect! Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Audi tt cu GPL, asta e cocalareala maxima. a stricat omul masina.

vezi ca la pretul ala cred ca se mai adauga 1000euro inmatricularea + RCA maricel tare de tot daca o inscrii pe numele tau. Plus sigur are mai multe de 135. 000km altfel nu ii punea gpl.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Motorul 1.8T din cate stiu e reusit, caroseriile Audi sunt reusite... Ca model cred ca e ok.
Insa 'suntserios' are dreptate, o masina de 13 ani cu GPL montat nu prea cred ca are doar 135. 000km. Asta ar fi insemnat sa faca 10. 000km pe an, cat fac pensionarii care scot masina doar in week-end, pana la tara si inapoi. Cand iesi in oras la plimbare, bobinezi km de nu-ti vine sa crezi. Mi se intampla mie sa fac 100km intr-un oras mic, intr-o singura seara, doar de plimbare.
Si daca esti tanar (= fara experienta), plin de adrenalina (inconstient), iti place viteza si puterea (sunt curios de unde stii ca-ti place), evenimentele de genul iti plac? http://www.obiectivdesuceava.ro/......ra-dornei/
Si nu te relaxa ca "nu ti se intampla", soferul era exact ca tine: tanar, plin de adrenalina, i-a placut viteza si puterea. Acum toate astea sunt capete de acuzare, cel mai probabil o sa primeasca 2-3 ani de puscarie, fara suspendare, s-ar putea sa fie pus sa plateasca daune familiei (mama fetei am inteles ca a clacat psihic, era singurul copil), iar toata zona il cunoaste drept un criminal acum.