| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Peugeot si Citroen?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Sunt ok ca masini dar piesele sunt scumpe, intretinerea la fel, reviziile scumpe, consumul nu este extrem de ok dar au modele foarte la moda si foarte ok ca design ambele branduri din aceasta cauza se cauta cat de cat!

regis
| regis a răspuns:

Au o contributie semnificativa pe piata auto, totusi circula mai demult o zicala: lasati nemtii sa faca masini si francezii parfumuri...

| helgione a răspuns:

Masini bune isi fac banii; ca piese la fel ca la vw unele putin mai ieftine. intervale de revizii mai mari,comfortabile, consum rezonabil, pret la revanzare scazut si se vand greu.

| RANGE a răspuns:

De tot cacatul

| jstme a răspuns:

Astia fac masini?laughing...
Lasand gluma la o parte...Citroen face masini confortabile, si atat!
Pegeout...niste chestii cu 4 roti si volan...straight face

| 이벨 a răspuns:

Amandoua sunt firme franceze! happy