| ciocoi a întrebat:

Ce pareri aveti despre ford fusion 2003-2005, consum,fiabilitate,comportament pe drumuri forestiere,preturi consumabile,piese schimb, probleme specifice etc.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.carsurvey.org/reviews/ford/fusion/2003/ este in engleza :D dar iti spune totul despre masina :D

| andreiboy11 a răspuns:

Ford Fusion ar fi cea mai buna alegere dintre toate modelele marcii.Sunt masini fiabile, piesele costa putin si mai ales la drumurile din tara se comporta super.O problema ar fi rugina care apare pe la vreo 7 8 ani.