| AndreyutzPisicutz a întrebat:

Ce telefon touchscreen ar trebui sa-mi iau, dar sa nu fie foarte scump, sa fie bun si nu neaparat cu touchscreen si cu tastatura?

Răspuns Câştigător
| Andy04 a răspuns:

Tias recomanda un LG T-300 la 330 lei.Iti spun ca este rezistent si o avea el camera mica dar se vede foarte clar. Daca ti se strica(si esti pe abonament)iti da un alt telefon(dar nu cu touchscreen)drept inlocuitor. Funda?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BassHunter13 a răspuns:

Iti recomand un NOKIA 5230 Touchscreen ii foarte bun si ii pana in 500lei nou din magazin! Nu o sa iti para rau! eu am de 1 an! si jur ca nu am avut o problema cu el never

| DanySpeedy a răspuns:

Eu ti-as reomandat un Nokia 5800 big grin Am unul de 2 ani merge perfect

| adutzadragutza a răspuns:

Samsung s5230 eu am si e ff bun ...si nu e asa scump.ma rfr asta din Romania ca altele sunt scumpe happy

| Allex_6640 a răspuns:

Nokia X2 500 lei costa camera de 5 mp e expressmusic se aude foarte tare si clar etc.etc...

| Sofer a răspuns:

Iti recomand LG sunt foarte bune.

| andreea171998 a răspuns:

Pai eu am Samsung corby si este foarte bun adica ti-l recomand si n-a fost scump.succes!

| tauruss a răspuns:

Lg

| colombo1 a răspuns:

Samsung corby.eu sunt multumit si il am de 1 an de zile

| Andra_7621 a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei LG GD5010.E bun si nu e scump

| Psssssssssssss a răspuns:

Nu-ti prea recomand corby... incearca ceva txt Nokia C3 pana in 5-6 mil fara abonament eu ala mi las lua daca as rennta la corby

| Bogdan_5455 a răspuns:

Depinde la ce bani vrei... eu am un iphone 3gs si sunt foarte multumit... da pana in 10 milioane poti sa-ti iei un Nokia e52, un e71, c3, c3-02. depinde de gusturile tale

| bubbles_7077 a răspuns:

Pei eu in momentul de fata am 2 telefoane.(pentru Orange si Vodafone).am un iphone 4 si un Nokia 5230. iphonul merge excelent dar cred ca e prea scump pentru tine.nokia 5230 nu til recomand.il am de 1 an si cred ca s-a stricat de 5 ori pana acum. touchscrenul este foarte prost.eu iti recomand un BlackBerry 5820(pe care l-am avut)este foarte bun ai tot ce iti trebuie la un telefon si nu este scump costa 7 mil nou din magazin. sper ca te-am ajutat. funda?happy