| Anonimuserr a întrebat:

Cine a a programat un test drive cu o masina poate sa-mi spuna si mie daca masina ti-o da pe o zi sau o saptamana daca o ai in teste? Si de asemenea daca se plateste pentru un Test Drive. Practic cat timp ti-o da masina?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e platit testul, se stabileste o ruta si vine managerul cu tine sau o femeie care se afla in expozitia salonului

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti o da jumatate de ore sa ti plimbi prin oras, timp in care merge si un agent de vanzati cu tine. nu platesti nimic