| GeorgeMihai a întrebat:

Cu cine dau ultimul examen auto (traseul)? cu instructorul pe care il am in dosar sau pot dau cu instructorul celalalt cu care am facut pregatirea suplimentara?

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Cu cel mai naspa politai din oras!

| OldSoul a răspuns:

Cu un examinator, un politist mai exact, nu il stabilesti tu, vei afla in momentul cand te vei prezenta la traseu.

| Mariansss a răspuns:

Cu un politist, dsr nu trebuie sa te sperii daca esti atent si respecti regulile de circulatie. Si esti sigur pe tine. Du-te linistit. Bafta!

| Ghita_Andrei_1976 a răspuns:

Cu instructorul pe care il ai in dosar.