| Dominatorro a întrebat:

Cu multa munca am strans in jur de 5000 de euro pentru o masina.Care credeti ca este cea mai buna masina in banii astia?
Presupun ca o masina mai nou de 2005 nu voi gasi.Ma intereseaza sa aiba un consum destul de redus dar totusi sa aiba peste 125 ce cai putere.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aoleu dar bani de intretinerea masinii cam greu sa stii la 125 cp, cel mai bine strangi pentru un apartament daca vrei sa ai familie in viitor altfel masina o sa-ti fie si femeie ca vrea bani sa o mentii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel Astra H 1.7 sau 1.9 CDTI. Iti mai raman si bani s-o treci pe numele tau, e puternica, consumabilele nu sunt scumpe... Sau Kia C'eed 1.6 CRDI, dar nu stiu cati caluti are.
Daca esti si tu prostit cu VAG-urile, poti cumpara Golf 5 1.9 TDI (ala 2.0 TDI e muci), dar sa stii de la mine ca-s mai nasoale ca niste Fiat Punto, la tot, in afara de motor.