| sparking a întrebat:

Cum pot obtine dovada ca am fost admis sa pot circula pana imi vine permisul acasa? Sau e fake news si trebuie sa astept neaparat permisul?

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

Nu e fake news, e posibil cu dovada sau cu amenda ca nu ai avut permisul la tine (870RON), uite iti explica Garcea aici:
https://www.youtube.com/watch?v=hpIwqSpvmng

| sparking explică (pentru Korkodeln):

Multumesc mult

| Korkodeln a răspuns (pentru sparking):

Pai si funda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si nu mai poti avea rabdare cateva zile pana iti vine permisul?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dovezi nu se mai dau de multi ani pentru ca permisul vine relativ repede.
amenda in schimb se da, asta daca ai noroc si te gasesc la control in baza de date