| moys a întrebat:

Cum pot si eu sa repar furtunu de la pompa de servodirectie de la un chevrolet aveo din 2008 Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Nu sunt sigur ca ar rezista dar cu tub termocontractibil cu preti medii; poate+adeziv

http://gerkonelectro.ro/......t-1kv-srh2

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Daca este spart, il tai, bagi prin el o teava de Al si pui 4-6 coliere, dar nu iti garantez ca tine, deoarece este presiunea prea mare acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate repara in regim amatorial.
Daca este turul, acolo sunt 120 de bar.
Se poate demonta si repara la cei care sertizeaza furtunuri hidraulice.
Costa cam 40 de ron.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Pentru 80 sau 120 de lei se merita?