| Alichi a întrebat:

Cum se schimba becul de pe faza scurta la Golf 4, farul depe partea stinga (partea cu volanul)?

2 răspunsuri:
| leonardobz a răspuns:

Desfaci capacul din spatele farului si ai acces la becuri

Licenta windows 7 GRATIS
Usename and password NOD32
http://useful4you.blogspot.com

| esco a răspuns:

Daca nu stii, du-te la un service.dai un ban dar a doua oara stii sa il schimbi tu.
nu are sens sa iti explic aici, in principiu e simplu.desfaci farul, scoti becul defect, il pui pe ala bun si gata.dar mai sunt niste chestii la care trebuie sa fii atent.du-te la un service sau la cineva care a mai facut asta si fii atent la el, iar a doua oara o sa stii tu sa faci asta