| Kleb a întrebat:

Daca incep scoala de soferi pentru categoria A1 pe 20 iulie, am sansa sa o pot termina pana pe 1 septembrie?

Răspuns Câştigător
| mihaicelsfant a răspuns:

Daca iei din prima sala si traseu termini si mai rapid. nu sunt aasa multi cum sunt la b

| Kleb explică (pentru mihaicelsfant):

Multumesc

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Kleb):

^_^

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde doar de tine cat de bine inveti legislatia rutiera si daca iei sala si traseul de prima oara.
In perioada iunie-septembrie va fi extrem de aglomerat, ca-i vara si toti copii vor sa faca scoala de soferi.

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca, poti incepe scoala de soferi cu 3 luni inainte de a implinii 16 ani, dar sala si tarseul se pot sustine numai dupa implinirea varstei de 16 ani.
Nu are importanta ca sunt putini cursanti la categoria A1, ca examinatorii sunt aceeasi politisti de la circulatie, iar programarile sunt facute in ordinea sosirii, amestecati cu toti ceilalti.

| gothicbat a răspuns:

Dacă te ții de treabă, da.

| Kleb explică (pentru gothicbat):

Am inteles, multumesc

| gothicbat a răspuns (pentru Kleb):

Multă baftăhappy

| Kleb explică (pentru gothicbat):

Mersi :*