| Alexandru_Avram_1995_sOg9 a întrebat:

Daca mai este cineva cu mine pe atv (care are permis corespunzator), am voie cu el pe drum public?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca el conduce da

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Legea noua interzice circulatia atv'urilor pe drumurile publice.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Atv-urile,din 19 ian. 2013 nu mai pot circula pe drumurile publice, iar cu permis auto, poti conduce doar scutere sub 50 cm c.Peste 50 cc trebuie permis A1, A2 sau A.

| viotedy a răspuns:

Nu ai voie nici cu permis nici fara.pe drum comunal sau forestier cu B1.

| Alexandru_Avram_1995_sOg9 explică:

De fapt permis de masina mica

| Adela_Adelycious_1994 a răspuns:

Probabil daca persoana cu permis conduce dar daca tu nu ai s-ar putea sa nu ai voie pe drum public, Sper ca te-am ajutat.