| Gabone a întrebat:

Daci logan sau dacia solenza ce va place mai multthinking

Răspuns Câştigător
| CaTaLiN41729 a răspuns:

Prefer Logan VR6.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Solenza asa nu are dita mai curul si usile spate arata mai bine loganul e un esec teribil.

| Minks a răspuns:

Posesor de Solenza, n-as da-o pentru Logan, deci tragi tu concluzia. (am avut si Logan vreo 3 saptamani)

| alexandru04 a răspuns:

Dacia 1300laughingmai bine

| valy1233 a răspuns:

Logan

| valy1233 a răspuns:

@Logitech auzi turolling on the floor)) ploua in logan rolling on the floor) poate in solenza ploua mah
aaaa si app daca mergi cu o solenza si o 1310 sau logan vei observa o mare diferenta de zdranganeli rolling on the floor cine a condus solenza si logan stiewinking

| ioana1704 a răspuns:

Solenza a fost o masina ffff reusita ca motor. Tablaria mai slaba ca toate daciile

| Marijuana187 a răspuns:

Prefer trabant'

| Georgianaax a răspuns:

Logan, mie'mi place mai mult.

| Allexaandraa a răspuns:

Dacie.

| SIsUTuDoR a răspuns:

Dacia logan cai mai tupeista parca ai mai mult curaj cu ea in curbe laughing))).

| SomethingNew a răspuns:

Logan :d

| Rebe_6259 a răspuns:

Dupa mine loganu e mai bunsmugDar si Daciaa.toate au fost bune doar la timpul lorwinking

| alexandra01 a răspuns:

Logantongue

| Andreea_6545 a răspuns:

Eu zic logan. Dar decizia o iei tuwinking

| cosmin_9731 a răspuns:

Pentru performante prefer solenza,confort-niciuna,fiabilitate tot solenza,cu toate ca daca esti familist loganul are avantajul spatiului, dar cum nu, sunt raman la solenza...

| LoGiTeCh_4388 a răspuns:

Cred ca stii si singur care e raspunsul la aceasta intrebare:Solenza!
De ce? Loganul are un spate care dezavantajeaza masina atat la suspensii cat si la lucrurile puse in portbagaj.In logan ploua, in solenza nu.La demaraj solenza esti detasat castigatoare, loganul aproape rasturnandu-se.