| skirlex a întrebat:

Dau funda, iti trebuie permis pentru chestia asta :http://olx.ro/......2EQDR.html

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,pentru a putea conduce acel ATV, trebuie sa ai varsta minima de 16 ani si iti trebuie permis categoria B1 pentru ca are motor de 125 cc, daca il avea mai mare de 125 iti trebuia categoria B..bineinteles,il poti lua daca vrei sa te plimbi pe camp sau oriunde altundeva, departe de drumul public.

| skirlex explică (pentru AliLina2):

Am 17, si cum pot obtine acest b1?

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Spune in anunt ca il poti conduce fara permis, dar vrea doar sa te fraiereasca pentru a castiga banii.''tactica de marketing''.

| AliLina2 a răspuns:

Te inscrii la scoala de soferi si ii spui instructorului respectiv ca vrei sa dai pentru B1..totul te va costa minim 700 lei.