| DavidAntonio a întrebat:

Dau funda! Salut TPU! As vrea sa-mi cumpar un BMW M5 e60 V10 si as vrea sa stiu daca iti mai trebuie ceva ca sa pot sa conduc o masina sport, in afara de permis de conducere?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

E clar iti cumperi tu masina sport cum imi cumpar eu avion!
De ce mr. antonio la dv. in Italia sunt alte reguli?
Eu as adauga la tot ce a spus Ionut Pavel si cand conduci o masina de aceasta puternica sa fii bun sofer si sa conduci prudent altfel apari la stirile de la ora 17:00, Andreea ai legatura!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar permisu si bani grei pentru asigurare. Motor mare asigurare scumpa

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Talon,Asigurare,ITP,Rovignieta si nu in ultimul rand masina si benzina. si banii necesari, toate astea costa.

| suntserios a răspuns (pentru Ionut_Pavel_1993):

Si ceva minte sa nu dai in primul stalp