| Lupu_Regep_1998 a întrebat:

De ce imi huruie cand bag In treapta a 2 indifeeenr de bag din treapta mai mare sau mai mica opal vivaro

Dau funda

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De ce iti mai pui atatea intrebari, daca ai o ruptura de Vivaro, pe care n-o duci niciodata la mecanic?
Din 2001 pana acum sunt 14 ani... Nu crezi ca ar fi cazul unor reparatii capitale? La cate simptome are masina aia, ar cam trebui casata.

Răspuns utilizator avertizat
| Lupu_Regep_1998 explică:

Nu frate am luat-o acuma si nu stiu mai nimica despre rau si de aia