| alexyno a întrebat:

De ce se vand opel-urile astra bertone(1.8,2.0,2.2)la preturi sub 4500-5000euro? Au probleme de fiabilitate, consum sau ce altceva?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Sunt vechi in primul rand, majoritatea au multi km, dotarile lasa de dorit, pretul imatricularii este urias daca nu sunt imatriculate... nu prea sunt masini serioase, sunt de fite. Pana prin 2003-2005 au fost ok, dupa aia s-a dus perioada lor!

2 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Majoritatea sunt inmatriculate pe Bulgaria, sau unele chiar defectewinking

| AlexandruAnst a răspuns:

Consumul, data fabricatiei.si in general caroseria opelurilor care e foarte proasta