| LilTunechi a întrebat:

DIN BOTOSANI cineva care a facut scoala de soferi la RUT langa sala polivalenta...ce parere aveti cum sunt masinile profesorul ati laut permisul din prima?batting eyelashes
Si daca nu ce parere imi puteti da despre scolile de sofer: REGAL sau UNIVERSUM...si ar fi buna si o recomandare de scoala cat mai ieftinabig grin

3 răspunsuri:
| Hutzy95 a răspuns:

Daca vrei sa inveti ceva bun si cu bani putini iti recomand scoala de soferi PILOT, e o scoala buna, plus ca eu fac scoala pe un FIAT, eu am dat 800 de lei si nu imi pare rau deloc

| LilTunechi explică (pentru Hutzy95):

Am sunat zilele trecute si costa 900 plus medicala si actele trec de 1100 lei pe cand la rut costa 650(10% reducere pentru elevi) deci 585 si cu restul banilor nu trec de 700 deci este o diferenta...si eu am vrut la pilot dar este prea scumpsad

| Chiriac_David_1999_NDhu a răspuns (pentru LilTunechi):

La Rut taxa e 1100 lei, cred ca e cea mai scumpa scoala din Botosani