| ShadowLoleris a întrebat:

Din cate stiu eu, toate modelele noi Dacia prind 100 km/h in 10 secunde, fara modul ECO. Dar nu sunt sigur! Voi ati facut acest test cu Dacia voastra? In cate secunde face 100 km/h?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce cuplu au motoarele de pe Dacia niciuna nu are sanse sa faca suta asa repede

| ShadowLoleris explică (pentru suntserios):

Modelul care il vreau eu este Logan MCV Stepway (Prestige), pe benzina TCe 90, si cu cutie pilotata Easy-R.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am facut test cu Daciile mele, iar vestea buna este ca prind 100km/h.

Răspuns utilizator avertizat