| Anonim6666644 a întrebat:

Dintre masinile Honda 2000S, Nissan 350z si Audi tt care este mai buna? cineva mi-a spus ca cu nissan 350z nu prea ai ce face pe strazile din Romania si ca trebuie schimbate des rotile din spate este adevarat?

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Bullshit. Problema e altundeva si anume:
S2000 si 350Z sunt masini sport RWD care nu prea iarta, mai ales 350Z-ul fiind de departe cea mai performanta din cele 3. S2000-ul e OK daca vrei sa ai impresia ca ai masina sport buna decapotabila, dar iarna e inutilizabila. Audi TT e calea cea mai bine, fie ca dai de varianta FWD fie de o versiune Quattro (AWD).