| кเ๔๔๓เץt a întrebat:

Plzz spuneti-mi am un nissan 350z la nfs word si ia greu in curbe dc o fi din cauza caroseriei si de la roti trebuiesc schimbate

Răspuns Câştigător
| AndreiPoPy72 a răspuns:

Pai ar fi de vina rotile pentru ca... la el, unele roti, sunt speciale si cam asta este de vina.
cu placere
fundita?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are convergenta buna, cauciucul nu se poate modifica ca in GranTurismo 5. Fiecare masina are proprietatile ei... ce sa-i faci schimbati masina

| emoboy a răspuns:

Da rotile sunt de vina! Pune rotile la mai putin inchi!

| undercover_4494 a răspuns:

Trebuie schimbate suspensiile, daca modifici motorul pentru rally sa zicem fara suspensii sport merge cu viteza dinainte de modificari in curbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta Romania in cel mai tensionat site intre tari si oameni ,ajuta Romania sa impuna respect!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul