| anonim_4396 a întrebat:

Dintre toate masinile pe care le-ai condus, care 'ti-a luat inima'? Care e masina ta preferata?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Eu am condus jeep grand cherokee :X si au fost de ajuns 20 de minute ca sa imi fure inima...pe veci!

10 răspunsuri:
| MihaiA a răspuns:

Alfa 156 big grin directie sport, senzatie nemaipomenita :X

| gabriel_7188 a răspuns:

Am avut sansa sa conduc un 911 turbo(porsche), al unui prieten, eu fiind fan porsche de mic... pot spune ca o astfel de masina iti taie pur si simplu respiratia... e magnifica!

Bula
| Bula a răspuns:

Hammer.
Singura-i problema este consumul. In rest...

| ciprian_3925 a răspuns:

Am apucat la un BMW 520i cu 180 CP la roata de la 0-130 km/h te baga in scaun!big grin

| mami a răspuns:

AUDI

| Sofer a răspuns:

Cea care mi-a luat inima a fost golf 5 2.0 tdi pe care am facut scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac masinile americane old, s mobil de exemplu dar nu se mai fabrica de cativa ani, imi plac masinile mari, imense, perne de aer, climatizare..., bineinteles ca nu imi permit o americana la cat consuma si la intretinerea care este foarte costoasa in europa. dintre cele pe care le-am condus am ales un peugeot 406, mare, climatizare, diesel, computer la bord si consum destul de normal pentru nevoile mele(6-7 l la suta)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BMW X3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-a 'luat inima' un Polo, masina pe care am facut scoala de soferi. Mi se pare tare draguta, micuta, puternica (destul de puternica pentru o fata). Acum conduc un Logan si sunt tare multumita de el, mi-e tare drag, dar mi-a placut tare mult Polo...

| ella_8292 a răspuns:

Land Rover Defender