| anonim_4396 a întrebat:

Dupa 18 ani, difuzoarele incearca sa-mi comunice ca e timpul sa iasa la pensie... ce-mi recomandati pe un volvo v40 din 97? am 2 boxe pentru inalte situate pe bord, 2 boxe normale care au si ceva bass situate in portierele din fata si 2 boxe normale care stau pe stalpii din spate, ce-mi recomandati? Imi plac foarte mult boxele originale, calitatea sunetului este exceptionala cat timp nu gajaie.
1: sa-mi iau altele de la dezmembrari?
2:sa-mi cumpar niste difuzoare noi? [daca da, as dori niste recomandari]
3: sa incerc sa le repar pe cele ce le am? [ daca da, se merita in comparatie cu celelalte 2 variante? ]
Funda!

2 răspunsuri:
| dsafafsdafd a răspuns:

Ia-ti altele noi si ia-ti si un tub de bass pune-l in porbajas si atunci o sa fie tare

| RB26DETT a răspuns (pentru dsafafsdafd):

Nu vreau bass cine stie ce, vreau doar niste boxe bune, vreau calitate tongue