| Seby80 a întrebat:

Dupa parerea voastra, Ce motocross(250cm3) ati alege 2timpi sau 4timpi, As vrea sa stiu si ce-l mai tare model de motocross 250cm3

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Eu as alege un ktm in 4 timpi

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

KTM in 4 timpi cum zicea si Doru sau BMW in 4 daca ai ceva mai multi bani, daca nu poti merge pe Honda, Yamaha sau Aprilia!

| emoboy a răspuns:

Cum au spus si colegi mei cel mai bun este un KTM sau un KAWASAKI(acestea sunt marcile care fac cele mai bune motociclete de teren).Eu as alege un KTM de 250cmc in 4t sau o Yamaha WR250 si dupa cum stiu eu acestea au cam 40Cp. Unul in 2t are cam 55Cp dar este foarte periculos si mai greu de controlat.Cel in 2t cand il accelerezi pleaca brusc de sub tine.