| agheu93m a întrebat:

E cineva cunoscator aici?, vreau sa cumpar masina din poza, m-ar interesa cat ar costa reparatia, un pret estimativ din ce se vede, mentionez ca proprietarul a dat in groapa si s-a rupt roata cu tot din amortizor. Multumesc
http://imgur.com/a/Uzijo

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil costa mai mult decat valoarea masinii... e afectata directia si asta e cel mai nasol lucru

| OldSoul a răspuns:

Gasesti un jaf d-ala cu 1000€ in stare bune, de ce te-ai complica cu epava asta degeaba nu stiu, oricum nu mai faci masina din ea.
Bara, far, aripa, capota, semiaripa, brate, fuzeta, bagi ceva te costa mult, mai mult decat probabil o sa dai pe masina.