| eMiiau a întrebat:

Heei happy Am si eu o intrebare : vreau sa ma vopsesc in stil ombre, roscat, bineinteles la coafor, dar nu stiu cam cat costa. Ma puteti ajuta cu un pret estimativ? Mentionez ca am parul lung happy Si inca ceva: daca ma duc sa mi-l faca, trebuie sa cumpar eu vopseaua din magazin sau de acolo de la coafor....Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Frau a răspuns:

Prietena mea a platit anul trecut la salon 40 de lei. Acum depinde, insa pretul pe acolo se invarte.