| RAY a întrebat:

Este adevarat ca cu cat viteza este mai mare cu atat masina este mai greu de controlat? Joc si eu forza horizon si cand e sa iau o curba si accelerez nu pot menține masina sub control, masinile mai grele sunt mai usor de controlat in curbe?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E adevărat.

| Bogdan8102 a răspuns:

Mașinile cu garda la sol mai joasa și cu tracțiune spate sunt mai ușor de controlat în curbe. La viteze mai mari este normal sa fie mai greu de controlat, spre exemplu daca tragi stânga de volan la 120 km la ora, doar cu noroc o mai poți redresa, pentru că se răstoarnă in cele mai multe cazuri în încercarea de a trage iar dreapta și iar stânga de volan, asta in realitate, in joc rămâne pe sosea chiar daca se izbește de copac. Pe GTA V e mai realistic mersul cu mașina. Pe NFS, The crew astea e floare la ureche sa joci

| RAY explică (pentru Bogdan8102):

Smecheri au bagat cv si iti descoperă jocul piratat