| Denila123 a întrebat:

Este normal sa ai o gaura ca de cui la rezervor la scuter sus?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, e normal sa aiba un orificiu prin care sa intre aer, ca sa nu se formeze vid in rezervor.

3 răspunsuri:
| octa2021 a răspuns:

Nu,deorece intra praf, nisip etc si risti sa infunzi injectorul care iti pulverizează benzină în camera de ardere, de aceia este si un filtru de combustibil, dar nu poate face fata la o cantitate mare de inpuritati.

| Denila123 explică (pentru octa2021):

Te referi la pompa de benzina are o gaurica micuta de cui sub capac de bemnzimna o are cred de camnd am luoato. cred.

| Marian_Codrutz_2000 a răspuns:

Este normal, pe acolo intra aer in rezervor ca sa nu formeze vid, nu iti intra gunoi, si daca intra, ramane in filtruwinking