| Roobbyy a întrebat:

Eu Maine am sala a doua oară (sper sa o iau)
Întrebarea mea e.
Prima data am platit acea taxa de permis maine când dau din nou mai e valabilă acea veche sau trebuia una noua?

2 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Incearca sa te concentrezi, sa nu te grabesti si asculta ce-ti spune politistul.

Taxa de permis se plateste o singura data, dupa cum a spus si Jakye.

Bafta multa.

| Jakye a răspuns:

Salut. Taxa de permis este valabilă în continuare, deci nu va trebui să o plătești din nou.

După ce o să iei permisul, dacă îl pierzi sau este furat, atunci va trebui să o plătești din nou.

Mult succes la sală! Sper să o iei cu brio!