| Delocimportant a întrebat:

Pentru scoala auto: am dat o data sala, apoi orasul. Am picat la oras. Acum trebuie sa dau iar sala. Taxa de permis, cea de 68 de lei, pe care am platit-o la CEC, e valabila si acum, la a doua incercare cand vreau sa dau sala? Cate incercari e valabila, sau cat timp?
Taxa de examen, cea de 6 lei, pe care am platit-o la primarie, cat timp e valabila? Am scos deja alta chitanta cu taxa de examen, in urma cu doua sapatamani. Cat timp e valabila?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa de permis este valabila iar cea pentru examen trebuie s-o platesti iarasi, aceasta se plateste pentru fiecare examinare.

Răspuns utilizator avertizat
| razvangabriel96 a răspuns:

Taxa de permis de 68 de lei e valabila pentru 3 incercari, iar taxa de 6 lei trebuie sa o platesti de fiecare daca cand dai iarasi sala.

| DJBlade69 a răspuns:

Cum ai facut sa pici la oras? De obicei e partea cea mai funny si usoara.