| zozo74 a întrebat:

Funda!-imi puteti recomanda o firma serioasa de inchirieri auto din Cluj?-cineva a auzit de dreamcarrentals.ro din Cluj sunt seriosi au preturi foarte acceptabile ce-i drept este o firma de apartament infiintat in 2010. Mersi

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In tara romaneasca sunt niste banditi. compara preturile practicate in EU cu cele practicate de cei din Romania si o sa ajungi la concluzia ca mersul pe jos e sanatos.

| suntserios a răspuns (pentru gelu1970):

"compara preturile practicate in EU cu cele practicate de cei din Romania "

o sa ajunga la concluzia ca este la jumatate de pret sa inchiriezi o masina in Romania decat in restul Europei... nu mai debita prostii

| gelu1970 a răspuns (pentru suntserios):

Nu ai nici cea mai mica idee de preturile practicate in alte tari in ceea ce priveste inchirierea unei masini. Ar fi ideal sa nu jignesti inainte sa debitezi tampenii.

| suntserios a răspuns (pentru gelu1970):

Da link uri cu exemple din Europa de Vest unde gasesti tu masini mai ieftine decat in Romania... Nu ai sa gasesti nicaieri masini sub 30-35 euro prin UE.

Media la inchiriat la o Fiesta sau Polo e de peste 35euro/zi, in Ro e si sub 25 daca stai sa cauti

http://www.phprentacar.ro/....../index.php

http://rodna-trans.ro/rent-a-car-model-masini.html

| suntserios a răspuns (pentru gelu1970):

Astept link uri de la tine, cu masini din Europa care sa aiba preturi sub 30-35 euro, asa ca sa iti sustii afirmatiile, sunt curios

| Agnosius a răspuns (pentru suntserios):

Am gasit aici 22 euro Ford Focus si Loganul e la 13 Euro https://www.rino-rent-a-car.ro/

| Sanziana88 a răspuns:

Cei de la www.ascar.ro iti pot inchiria de la unul din partenerii lor.

| bubu2405 a răspuns:

Daca aveti nevoie de o firma de inchirieri autoturisme serioasa si cu preturi bune / rent a car in Sibiu gasiti aici www.vabovaspeed.ro sau pe www.facebook.com/rentacar24

| CristinaPopescu a răspuns:

Eu nu as inchiria de la o firma mica, despre care nu am auzit si care afiseaza preturi mici. Intotdeauna exista costuri ascunse. Iti recomand Sixt Rent a Car. Au birou in aeroport, in Cluj. Poti sa iti faci o idee despre preturile lor aici, http://ro.sixt.com/......-aeroport.