| bmw_8391 a întrebat:

sal! Fac scoala de sofer si am luat sala din a 2 (in data de 06/01/2011) si mor programat pentru traseu in 24/02/2011 FUARTE tarziu intrebarea mea este, Miar putea schimba data de traseu? Ar fi bine sa dau spaga ca sa mi-a schimbe? Si daca nu iau traseu mai dau odata sala nu?

5 răspunsuri:
| valy1233 a răspuns:

Da, poti sa te duci la ei si sa le zici ca pleci din tara si nu mai ai timp sa stai pana atunci.etc,si te vor reprogramawinking

| bibi5961 a răspuns:

Uite cum sta treaba, sunt persoane care da examenul teorie (sala) si nu iau examenul, iar la traseu sunt programati inaintea ta, asa ca locul respectivului care a picat la sala este eliberat si ai putea sa mergi tu in locul lui. ceea ce trebuie tu sa faci este sa mergi acolo unde te-ai programat prima data pentru examen si sal rogi frumios pe politist sa caute o zi mai repede decat data in care esti tu programat. si daca nici atunci nu iti convine data, atunci ii spui ca o sa mai revii.si pana la urma o sa gasesti o zi mult mai apropiata. cam asa am facut si eu. mult succes.

| RGK a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare ca va fi totul bine. N-are rost sa te complici, sa cauti lume, sa dai bani, sa risti sa se afle asta. Daca pici traseul, trebuie sa dai iarasi sala din pacate.
Oricum nu te panica, totul e floare la ureche daca iti pastrezi calmul.
Succes!

| bmw_8391 explică:

Am vorbit cu cei care mor programat si mi-a zis ca daca plec din tara mi-ar putea schimba data de traseu, doar daca le arat biletul de avion sau ceva care dovedeste ca plec din tara. CE AS PUTEA ARATA CA SA CREADA CA PLEC DIN TARA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa te reprogramezi si eu am luat sala in 17. 01. 2011 si ma programat in 31... 2011 si nu mi-e frica e mai lejer ca la salawinking app 24 sau 25 am luat-o laughing