| reppo2009 a întrebat:

Hai salut,
Am si eu o nelamurire cu privire la un Radio Cd dintr-o masina,
Am un cd cu muzica mai exact cu track-uri, il bag in Radio Cd il ia fara probleme si muzica incepe sa sune. Am facut zilele astea 3 Cd-uri cu muzica mai exact tot cu track.uri dar surpriza ca nici pe unu` nu-l citeste, Toate cd-urile par identice, acelasi format tot. Are cineva idee cam ce-as putea sa fac?
PS: Sa conteze viteza de scriere?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, conteaza viteza. CD playerele mai rablagite, mai ales, nu se descurca mai deloc cu cd-urile scrise la viteza mare.

2 răspunsuri:
| reppo2009 explică:

Un Passat 2000 1, 9 TDI doar ca are Radio schimbat, e radio Screan de pe un Mercedes, nu stiu exact modelul` chestia e ca cd-ul care merge e mai frecat el si vad ca functioneaza si astea noi nu prea vor. Ma gandesc sa nu fie viteza de scriere. sad

| WeeWeeIOS a răspuns:

Ce masina ai, si ce Radio CD ai (de cand il ai, 1 an 2 etc)Daca e vechi poate sunt stricati citicori, ma rog, daca e nou, probabil CDul are ceva!(poate fii zgariat) si eu am patit, dar m-am uitat, si nu il citea pentru ca era zgariat!