| Angelworld a întrebat:

All o intrebare intrebatoare... cine imi da un raspuns complet in cel mai scurt timp are 1 funda mare si frumoasa...
Am de facut pana maine un cd format track pentru masina cu nero expres 6
intrebarile sunt urmatoarele:
-1.am incercat cu audio cd dar nu citeste masina?
2.cu ce viteza sa fac ca poate este viteza devina?

Răspuns Câştigător
| adrianc a răspuns:

Poti incerca tot in Nero express 6, make an audio cd, selectezi piesele dorite si alegi viteza maxim 24x, chestie care este valabila si pentru cd-urile audio create pentru a fi citite cu alte device-uri, gen combina muz, etc...

1 răspuns:
| Angelworld explică:

Eu vreau sa fac un cd sa pot asculta in tir si pe tir am un CD-Player care suporta doar trackurile