| Gordo21 a întrebat:

Hei! imi puteti recomanda un site online pentru complemente quad/atv ieftin si sigur
Multumesc

Răspuns Câştigător
| FreezeVasi a răspuns:

Pentru chinezesti optera.ro sau bashanmotor.ro, am achizitonat de pe ambele si am fost multumit. Pentru marci consacrate incearca la magazine specializate, preferabil in piese OEM. Numai bine.

| Gordo21 explică (pentru FreezeVasi):

Mersi dar mie mi.ar trebui pentru un Quad kawasaki 450R eu comandam inainte din alta tara si acuma nu mai pot ...si nu imi trebuie chinezeri big grin

| FreezeVasi a răspuns (pentru Gordo21):

Foarte bine, dar imi sustin raspunsul, e mai sigur din magazine specializate decat de pe internet.