| Politaiu a întrebat:

Heii! Cat credeti ca pot lua pe un Bmw e46 320D Full,climatronic, senzori de parcare, inscris, taxa nerecuperata, geamuri electrice fata+spate, 10 airbag-uri, telefon, magazie Cd-uri (6 Cd) Comenzi volan, 150 cp, consum 6, 5 %, motor 1995 cm3, xenon, senzori ploaie, abs, esp si altele! Diesel!?

6 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Daca arata exterior bine atuncea totul se invarte intre 2800euro-3300e...

Si pentru colegul de mai sus :
@bulzz 240mii de km chiar nu ii mult la un motor diesel...La noi la romani aduc eu o masina din Germania are 370mii km cica ii mult nu ii bai am facut 220mii si am vandut-o tot la omul respectiv! Eu personal mai bine mi-asi cumpara o masina de 400mii reali decat una care are 190mii si nu sti cate sute au fost date-n spate!

| Sofer a răspuns:

Cam 3000-4000 Euro poti lua pe el.

| bulzz a răspuns:

An? kilometri>?

| Politaiu explică (pentru bulzz):

240 000 Km, an 2001!

| gtr2rr3 a răspuns (pentru Politaiu):

Vreo 3000E ca are multi kilometri, intra si tu pe siteuri si vezi ce preturi sunt! Documenteaza-te!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru Politaiu):

Maxim 3000 euro. Eu mai mult de 2000 n-as da, de exemplu.