| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Hey...caut suv de clasa mare pana in 25 mii euro.rolling on the floor imposibil nu? P. S nou.bine.m-am gandit la Opel Antara. Electronica nu e cine stie ce. Alta: Chevrolet captiva.Eu o detest dar parintii o adora. voi ce ziceti? care e mai oki dintre cele doua? (stiu ca sunt vreo 27-28 mii euro

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Duster in nici un caz cum spunea cineva si nici Opel Antara nu recomand fiindca nu prea face treaba de suv, este o masina incapatoare careia ii place asfaltul doar. Nici Captiva nu este o masina de teren ca sa zic asa dar oricum o recomand intre cele doua, mult mai mult spatiu, tehnologie Chevrolet al 7-lea brand din lume din punct de vedere calitativ dupa Maybach, Toyota, BMW, Mercedes, Volkswagen si Ford. Ca aspect nu este cine stie ce dar oricum... are partile lui ok mai ales comparat cu Antara. Chiar recomand Chevrolet-ul!

| EduardTPU a răspuns:

Dacia duster

| DeadManPhenom a răspuns:

Audi Q7 sau BMW X5 uite aici:
Audi Q7:Motor 4.2 http://www.bestauto.ro/......046517.htm fuelname=diesel& year=2007& countyname=Bucuresti& price=29690& tabid=1& pictureid=1
BMW X5: Motor 3.0 http://www.auto.ro/bmw-x5/1080483.html

| Goldie a răspuns:

Skoda yeti, vw tiguan