| ArmyXD a întrebat:

Ce ziceti! Cu ce pret sa vand Chevrolet Corvette Stingray Z51? m-am gandit la un pret de 150.000 Euro! Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu ai precizat ce e mai important, numarul de km, anul de fabricatie samd...
Oricum cauta pe internet acelasi model in aproximativ aceeasi stare si vezi preturile, si in functie de acele preturi ghideazate pentru a cere un pret in Romania, nu incerca sa sari mult la pret fata de valoare sa ca nu se merita si sperii si cumparatorii laughing
Pe scurt vezi cam cu cat s-ar vinde masina asta in alta tara si mai adauga o suma echivalentul taxelor, importului samd, si nu uita sa cresti putin pretul ca va trebui sa negociati probabil.

| ArmyXD explică (pentru OldSoul):

Multumesc! Asta e raspuns!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa il vinzi la un cetatean german sau in America merge, romanii nu au bani pentru o masina ca aia

| express11 a răspuns:

Nici nu stii ce este ala! Z51 3LT este 68450$ in america. taxa de transport pana aici este 1000$

| ArmyXD explică (pentru express11):

Ma refeream la un pret! eu am scris randoom chestia cu 150.000!
De aia am cerut parerea! Doar un pret!

| express11 a răspuns (pentru ArmyXD):

Hey TPU! Ce ziceti! Cu ce pret sa vand Chevrolet Corvette Stingray Z51? m-am gandit la un pret de 150.000 Euro! Ce ziceti?-esti ametit.citeste intrebarea ta.ai spus cu cat sa-l vinzi...nu stii ce scrii?

| express11 a răspuns:

Nou.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde ai tu asa ceva? l ai castigat la metin?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Si cand te-ai trezit, era dimineata.

| ArmyXD explică:

Nu n-am castigat la metin! Tatal meu e dealer in Anglia! Si eu sunt fiul sau! Si m-am mutat aici! Am spus un preț la nimereala! M-am gandit sa-l vand!
Nu mai am nevoie de el au am deja
un un Mustang! Am dat un pret la
nimereala ce va tot legati toti de mine? Nu aveti treaba? Daca aveti sa-mi spuneti ceva va invit la o cafea si discutam acolo! M-ai bine ramaneam si eu in Anglia! Vad ca asa sunt romani! Degeaba! Sunteti degeaba cei care comenteaza din rau! Eu doar intrebam nu sun inca obisnuit sunt de 3 ani aici voi poate de mai mult timp! Sunt Englez nu-s asa obisnuit cu romana!

| ArmyXD explică:

Un Hummer costa doar 100.000 cautari!