| Amy555 a întrebat:

Hey TPU.Cand misc o pagina de facebook sau o pagina de mess se vede in reluare cum rezolv aceasta problema? va rog ajutati-ma funda! promis

Răspuns Câştigător
| pink425 a răspuns:

Instaleaza driver-ul de la placa video...ori ti-a murit placa video, ori nu ai driver-ul instalat la placa!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Foarte ingeligenta intrebarea dar ce cauta la Auto & Moto?

| Amy555 explică (pentru FurtunaDiesel):

Pentru ca este vorba despre circulatie despre masini motociclete si altele

| Amy555 explică (pentru FurtunaDiesel):

Mmmm nu stiu am pus gresita categoria gresesc si altii nu-mi spune ca nici tu n-ai gresit

| FurtunaDiesel a răspuns:

laughing este vorba de circulatiehee hee de circulatia sangelui in organism cand vezi ca nu merge, si mie mi se urca sangele la cap cand patesc din astea!