| cezcez a întrebat:

la capitolul viteza care masina e mai buna bmw mercedes sau audi? dau funda

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebare irelevanta, fiecare marca are n modele si n motorizari, comparatia e irelevanta. Vino cu doua modele concrete si motorizari concrete si atunci compara

| OldSoul a răspuns:

Ce intrebare e asta copile?
Sunt sute de modele, mii de motorizari diferite pe aceste marci auto, in mod normal nu vei putea primi niciodata un raspuns eligibil la aceasta intrebare.
Atat timp cat nu precizezi un model si o motorizare cel putin.
E ca si cum ai intreba care oameni au degetele mai lungi, romani, chinezi sau francezi...

| relian a răspuns (pentru OldSoul):

Omu normal ca asta a intrebat care dintre masinile enumerate de el e mai buna la cea intrebat.Normal si logic ca se refera la aceleasi motorizari, greutate bla bla.Sa vina cu ce concret? Concret ar trebuie sa stie cei care raspund.Deci aceiasi clasa, cu motoare de aproximativ aceleasi puteri care ar fi mai buna. Daca spunea asa ce mai raspundeati?

| OldSoul a răspuns (pentru relian):

Ii raspundeam sa precizeze codul motor, multumit?laughing
Acum serios, tu ce ai vrea sa ii raspund.
"Alege bmw-ul, ca e mai rapid in curbe
Dar vezi ca mercedesul are demarajul mai bun
Dar nu uita ca modelul celalt de bmw e bun la demaraj dar e nasol in curbe"

| Anonimuserr a răspuns:

Toate sunt bune, sunt masini scumpe. Cam la fel sunt toate mai ales Seria 7 sau X6, Q7 audi, A8 si Mercedes GL si % class.

Funda?

| Eastwood a răspuns:

Eu merg pe Audi, dar depinde ce model e, capacitatea motorului si mai multe, etc! In general, Audi!

| Legend123 a răspuns:

Depinde si ce model laughing toate sunt bune, dar depinde de model si bineinteles de dotari si pret big grin

| UnSimpluRoman a răspuns:

Audi!

| xHorrorx a răspuns:

Salut happy. Tata(foarte pasionat de mașini) a spus că BMW-ul este cel mai bun la viteză, dar și celelalte sunt super bune la acest capitol. Baftă ^^