| Millionair3 a întrebat:

Http://mercador.ro/oferta/opel-vectra-b-ID1lfH7.html

Vand Opel Vectra B (Caravan) 1998. Taxa Auto Platita Si Nerecuperata. Motor Ecotec 1.8 Benzina + G.P.L Original LandiRenzo ( Instalatie Secventiala ). Accept si unele schimburi. Accept orice verificare la masina. Nu necestia investitii.
Pret 2150 euro Negociabil!

http://mercador.ro/oferta/opel-vectra-b-ID1lfH7.html

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

La pretul ala gasesc logan laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cam scumpa, mai mult de 1700 nu cred ca merita cu toate laudele

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

1700? Masina are 16 ani... Gasesti in Germania si mai noi la 800 eur.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Cu taxa nerecuperata si cu gpl merge

| Millionair3 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Daca auzi pe cineva ca vrea sa cumpere imi scrii aici merssii :*!