| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva la ce pret pot sa vand un opel astra caravan, turbo diesel, din 96 motor 1.6?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Preturile pe piata auto la autoturisme a scazut foarte mult, mai ales ca e fabricata in 96, cred ca vreo 2500-cel mult 3000 de euro poti obtine pe ea, conteaza foarte mult felul cum arata masina si cum raspunde la comenzi.

| sorin a răspuns:

Cam 2800 negociabil.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu; daca vei vrea sa mi-o vinzi mie, cca 1000 ron.Accept si cadouri.Multumesc.

| deleuandrei a răspuns:

3500 euro

| benito35 a răspuns:

Cam 3000 euro

| gabba a răspuns:

Uita-te pe www.depozitauto.ro sau www.varianteauto.ro si vezi cum merg preturile.