| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp expira scoala de soferi?

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intr-un an de zile de la absolvire.

| urbanghost a răspuns:

Un an de zile, eu mai am 4 luni si imi expira. Cel mai indicat este, cum a zis si Legiuitoarea, sa dai de permis imediat ce-ai terminat scoala. Bafta la examen.winking

| Shtef a răspuns:

1 anbig grin

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Expira intr-un anhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Școala de șoferi are valabilitate un an de la data când ai terminat.
Legislația în vigoare se schimbă frecvent la regimul rutier, te sfătuiesc să da-i pentru permis de conducere imediat după ce ai terminat școala de șoferi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu inteleg? pana la urma expira la un an de cand te ai inscris? de cand ai terminat sau de cand ai depus dosarul ca eu am depus dosarul cam la 1 luna dupa ce am terminatsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru primul raspuns:
"Legislația în vigoare se schimbă frecvent la regimul rutier, te sfătuiesc să da-i pentru permis de conducere imediat după ce ai terminat școala de șoferi." DAI SE SCRIE LEGAT IN ACEASTA SITUATIE. E JENANT SA NU STII SA SCRII CU CRATIMA happy o zi buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare:am inceput sc anul trecut in iulie si am terminat orele prin sept. dar iesirea din sc am dat o in aprilie anul acesta.se pune un an de cand am terminat orele sau un an de cand am dat iesirea din sc? imi raspunde si mie cineva? va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat permisu love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| axu a răspuns:

Scoala expira intr-un an de la data inscrierii.