| Vlad162 a întrebat:

La ce benzinarie se gaseste cea mai buna benzina, si care este aceasta? Dar motorina?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mol

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu oscilez intre Socar si Petrom, la mine in zona. Mai am doar Lukoil, aia sunt cam varza. Noroc de casierele simpatice, ca mai pun de 20 de lei ca sa ma bag in seama... Porneste naspa cu motorina lor, si nu trage bine. Nici cu benzina de la ei, nu prea imi trageau masinile.

| Kogaion a răspuns:

Petrom, Rompetrol si OMV sunt cele mai bune benzinarii pentru ambii carburanti.