| alexro13 a întrebat:

La un golf 4 cu motor de 1.4 ce ii pot face sa se auda motorul un pic mai frumos,mai tare...dar sa fie legal ? am auzit ca toate tobele sport sunt ilegale nu ? adica depasesc limita zgomotului admis. am inteles ca exista si niste filtre sport,acestea se aud foarte tare ? sau doar finale de toba,sunt legale ? ce imi recomandati sa fac dar sa nu am probleme cu politia?

2 răspunsuri:
| dennis1999 a răspuns:

Este tobe magnaflow care se pot omologa

| Catutzu_KaTa_1997 a răspuns:

Frate ..asculta la mine ca st ce vorbesc...nu poti avea masina jmekera sh "legala" ca sa zic asa in acelasi timpwinking deci hotarastete ori legal ori jmeker big grin BAFTA!