| monstercoup a întrebat:

As dori sa mi cumpar un opel corsa C diesel 1, 3cdti. ce parere aveti? apropo daca i-as pune o toba sport ar avea vre o problema? eu nu vreau fluierici din ala se se auda tare si sa se darame motorul asa am auzit da ti mi si mie niste sfaturi multumesc

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Da sunt foarte ok ca masini, consum extrem de mic, piese foarte ieftine, fiabiilitate mare, se preteaza la drumurile noastre, singura problema in ele este siguranta care nu este extrem de mare dar oricum nu iei o masina ca sa faci accident cu ea. Eu daca as avea bani pentru ea si mi-ar placea masina chiar as cumpara asa ceva. Este cam cea mai buna alegere la banii aia si consumul este genial!

| FORMULADTI a răspuns:

Nici nu se compara Opelul cu Golful... ia-ti un golf,vei da mai scum da vei fi multumit, crede-ma Opel nu-i mare lucru, in al 2-lea rind. Daca are toba sport deja nu face...

| Raraa a răspuns:

Te gandesti foarte bine.

| FarrellBull a răspuns:

Sunt frumoase
daca ai bani, cumpara si pune si toba aceea

| monstercoup explică:

Da pai ma gandeam si la un golf 4 dar piesele sunt mai scumpe si eu cum sunt incepator nu mi trebuie nu stiu ce masina de putere...prima data m am gandit la o honda civic 1.8 140 de cai e bestiala o ador dar.consuma mai mult, taxe mai mari dar opelul corsa il iau cu 3000euro +o toba sport care costa si aia in jur de 400-500 euro.dar sa nu aiba vreo prbl dieselul cu toba sport nu am idee

| monstercoup explică:

Daca are toba sport nu face ce?