| rotwiler a întrebat:

Ma cum intri pe meil sa vezi mesajul de la drpciv cand iti faci cont? va rog raspundeti

3 răspunsuri:
| EddiWeed a răspuns:

Nu stii sa deschizi un "meil"? mail.yahoo.com

| Bijutierul1 a răspuns:

Intri pe Yahoo masenger daca ai dat cont de Yahoo cand ti-ai facut contul

| SSophie a răspuns:

Pai tu nu ai intrat niciodata pe mail? Cand iti deschizi mess-ul in partea dreapta sus este 1 pliculet unde scrie Yahoo.mail dai un click acolo si ai intrat in mail..pe urma te uiti in inbox sa vezi daca ai 1 mail de la drpciv il deschizi si iti trimit un link parca sa iti confirmi contul, asta numai daca ti l-au acceptat sau daca nu il gasesti in inbox cauta in spam posibil sa fie acolo daca nu e nici acolo inseamna ca inca nu l-ai primit.